SCIENTIA MASTER SPIRIT COMPETITION 2023

VERSENYSZABÁLYZAT

A Scientia Master Spirit Competition (korábban Perkátai Párlatverseny) megalakítása óta egyedi elképzelésekre támaszkodott, más hazai versenyektől egyediségében és speciális szakmai megoldásaiban igyekszik a pálinka és párlatkészítők minőségi munkáját támogatni.

A verseny célja a párlatok/pálinkák szakmai bírálata, annak érdekében, hogy valamennyi előállító visszajelzést kapjon az általa készített párlat érzékszervi tulajdonságairól. Ezen túl, a kulturált készítés és fogyasztás elősegítése, az otthon készített párlatok minőségének javításának támogatás, a tradíciók megőrzése mellet azon előállítói és fogyasztói szemlélet kialakítása, melynek fókuszában a magasabb minőségű élelmiszerek előállítása áll.

Verseny regisztráció

Az alábbi gombra kattintva eléri Verseny Regisztrációs felületet, melyet kitöltve megtörténik a nevezés.
Kitöltést követően a megadott felhasználói névvel és jelszóval a nevezési határidőig áttekintheti és módosíthatja a nevezni kívánt tételeit.